درباره ما

موسسه پژوهش نوین

محققین مرکز پژوهش نوین با بهره گیری از مطالعات و مباحث به روز علمی در زمینه و رشته های مختلف دانشگاهی به پشتوانه اعتبار کاری و دانشگاهی خود، همراه و پاسخگوی نیاز پژوهشی دانشجویان محترم می باشد. کارگروه مرکز پژوهش نوین متشکل از دکترین و کارشناسان ارشد رشته های علوم انسانی، علوم پایه، علوم پزشکی و فنی مهندسی به همراه مترجمین و مقاله نویسان (مقالات علمی پژوهشی، isi و… ) خبره در کنار نویسندگان توانای کتاب در خدمت اساتید و دانشجویان محترم می باشد. تخصص، پاسخگویی و پشتیبانی از تمامی کارهای پژوهشی محوله، رمز موفقیت و پیشگام بودن از ابتدا تا به امروز بوده است .

  • مشاوره رایگان
  • پایان نامه کارشناسی
  • پایان نامه ارشد
  • پایان نامه دکتری
  • مقاله
  • مترجم و نویسنده کتاب
پایان نامه
نامه

روند نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری

کسب مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری نیازمند دریافت تاییدیه پس از ارائه پایان نامه خواهد بود. همان گونه که می دانید ارائه پایان نامه نیاز به طی کردن روندی خاص خواهد داشت. در گام نخست انتخاب موضوع به عنوان یکی از مهم ترین موارد در نظر گرفته می شود. پس از آن باید با انتخاب استاد مشاور و استاد راهنما و در گام بعدی با تکمیل کردن فرم های مربوطه موضوع خود را به مدیر گروه ارائه دهید.
پس از این مراحل باید با داشتن تجربه و تخصص برای نگارش و تکمیل پروپوزال تحت نظر اساتید راهنما و مشاوره های مجرب گامی دیگر بردارید. اگر در این مرحله نمره قبولی کسب کنید و پروپوزال شما در گروه تخصصی تصویب شود به پژوهشکده دانشکده ارسال خواهد شد.

پایان نامه کارشناسی

اعضای حرفه ای تیم ما

نویسنده و مترجم

m0980

خانم منتظران کارشناس

seo

بابک لطفیطراح سایت و سئو 

no

فاطمه حیدری نویسنده کتاب ، مقاله

sss

حسین حبیبیمترجم

چه کسانی به ما اعتماد کردند؟

مشتریان ارزشمند ما

4.7/5 - (3 امتیاز)