انجام پایان نامه خارجی مسئله ای است که قرار است در این مقاله بدان بپردازیم. انجام موفق پایان نامه همواره، دغدغه ی دانشجویان داخل کشور و خارج از کشور بوده است. برخی از دانشجویان ترجیح می دهند خودشان، کارهای مربوط به انجام پایان نامه را پیش ببرند. اما برخی دیگر به دلایلی نظیر عدم وقت داشتن، ترجیح می دهند که این کار را به موسسات مربوطه واگذار نمایند. اما به این علت که مسئله ی مذکور، مسئله ی مرگ و زندگی دانشجویان است، نمی توان به هر موسسه ای اطمینان کرد. در نتیجه در این مقاله قصد داریم ضمن بررسی تعریف پایان نامه و پایان نامه خارجی، به تفاوت این دو موضوع نیز بپردازیم. همچنین پس از بررسی لزوم انجام پایان نامه خارجی به بحث پیرامون موضوع مقاله خواهیم پرداخت. پس با ما همراه باشید.

انجام پایان نامه خارجی

انجام پایان نامه خارجی

پایان نامه چیست؟:

قبل از اینکه به موضوع انجام پایان نامه خارجی و لزوم آن بپردازیم ضروری است که با تعریف پایان نامه آشنا شویم. دانشجویان هنگامی که وارد دانشگاه می شوند، واحد های بسیار زیادی را باید پاس کنند. نمراتی که از این واحد ها اخذ می شود، سطح علمی دانشجو را مشخص می کنند. اما غول مرحله ی آخر تمامی دانشجویان ارشد و دکتری و همچنین برخی از دانشجویان کارشناسی، انجام پایان نامه است. اگر با دانشجویان، در این مورد صحبت کنید، قطعا متوجه اهمیت و استرس ناشی از آن خواهید شد. اما پایان نامه چیست؟ پایان نامه که نام دیگر آن، رساله نیز می باشد، نوشته ای است که در آن نتایج پژوهش ها و تحقیقات دانشجو، نوشته می شود. به زبان ساده تر دانشجو، باید واحدی تحت عنوان پایان نامه پاس کند. در این واحد، وی به کمک استاد راهنمای خود، در مورد موضوعی تحقیق می کند و نتیجه ی آن را در پایان نامه ذکر می کند.

در قدم بعدی برای انجام پایان نامه خارجی باید بگوییم که پایان نامه ها انواع مختلفی دارند. از جمله آنها می توان به تحقیق بنیادی، تحقیق کاربردی و تحقیق بنیادی-کاربردی اشاره کرد. برای انجام پایان نامه ضروری است که مراحل ذیل طی شوند:

  • گزینش موضوع پایان نامه و نوشتن پایان نامه ی ابتدائی که به آن پروپوزال نیز می گویند.

  • تایید طرح مقدماتی مذکور در مراجع ذی صلاح.

  • اجرای نگارش پایان نامه.

  • نگارش پایان نامه.

  • دفاع از پایان نامه.

انجام پایان نامه خارجی

انجام پایان نامه خارجی

 

پایان نامه خارجی چیست؟:

حال که با تعریف پایان نامه آشنا شدیم، مرحله ی بعدی در مسیر آشنایی با انجام پایان نامه خارجی بررسی تعریف پایان نامه خارجی است. در تمامی مقاطع تحصیلی، دانشجویانی هستند که ترجیح می دهند، تحصیلات خود را خارج از کشور ایران، ادامه دهند. در خارج از کشور نیز، دانشجویان موظف به انجام پایان نامه هستند. با این تفاوت که سختی کار آنها دو چندان است. نگارش پایان نامه به زبان فارسی، کاری بسیار سخت و طاقت فرسا است. حال تصور کنید که دانشجوی خارجی، پایان نامه ی خود را باید به زبانی غیر از زبان فارسی نگارش کند. از طرفی انجام پایان نامه در کشوری که فرهنگ متفاوتی دارد، بسیار سخت است. به علاوه اساتید خارج از کشور، در این مورد بسیار سختگیرانه عمل می کنند. حال که با تعریف پایان نامه خارجی و تفاوت آن با پایان نامه داخلی آشنا شدیم، باید به ادامه مقاله انجام پایان نامه خارجی بپردازیم.

 

لزوم انجام پایان نامه خارجی:

در این قسمت قصد داریم به سوال لزوم انجام پایان نامه خارجی چیست، پاسخ دهیم. دانشگاه هایی که در خارج از کشور به ویژه دانشگاه هایی که در اروپا و آمریکا قرار دارند، دانشگاه های برتری می باشند. در نتیجه سختگیری بسیاری نسبت به انجام پایان نامه خارجی وجود دارد. این مسئله آنقدر سخت و طاقت فرسا است که برخی از متقاضیان تحصیل در خارج از کشور، به این دلیل، از ادامه ی تحصیل در دانشگاه های مذکور، صرف نظر می کنند. اما باید این نوید را به دانشجویان خارج از کشور بدهیم که آنها می توانند امور مربوط به انجام پایان نامه خارجی خود را به موسسه ی پژوهش نوین بسپارند. از موارد لزوم انجام پایان نامه خارجی توسط موسسه ی پژوهش نوین می توان به مسائل زیر اشاره داشت:

انجام پایان نامه خارجی

انجام پایان نامه خارجی

 

انجام پایان نامه خارج از کشور و آشنایی با موسسه ی پژوهش نوین:

همانطور که گفته شد انجام پایان نامه خارجی مسئله ی مهمی است که ممکن است حتی با دریافت بورسیه ی دانشجویان نیز در ارتباط باشد. در نتیجه کوچک ترین اشتباه در انجام و نگارش آن ممکن است آینده ی تحصیلی دانشجویان خارج کشور را به خطر اندازد. از طرفی نگارش و انجام پایان نامه خارجی توسط خود دانشجویان، امری دشوار و زمان بر است. به علاوه ممکن است برخی از دانشجویان، برای گذران زندگی خود، مجبور به کار کردن باشند و زمان کافی برای انجام این کار را نداشته باشند. در نتیجه بهتر است این کار را به موسسه ی پژوهش نوین بسپارید. موسسه ی ما با به کارگیری مطالعات به روز علمی در زمینه های مختلف دانشگاهی آماده ی همکاری با شما عزیزان می باشد. اگر نسبت به سپردن پایان نامه ی خود به تیم مجرب ما شک دارید، کافی است با ما مشاوره ی رایگان داشته باشید.

پژوهش نوین، با داشتن بیش از یک میلیون مشاوره ی موفق و همچنین در اختیار داشتن 20 نویسنده ی خبره و مجرب، برترین موسسه ی نگارش پایان نامه در ایران محسوب می شود. همچنین موسسه ی ما با نرخ بیش از 90 درصد نگارش موفق پایان نامه، آماده ی خدمت رسانی به دانشجویان خارج از کشور می باشد.

انجام پایان نامه خارجی

انجام پایان نامه خارجی

 

چرا انجام پایان نامه خارجی خود را به پژوهش نوین بسپاریم؟:

شاید سوالی که اکنون ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد، این است که چرا باید انجام پایان نامه خارجی خود را به پژوهش نوین بسپاریم؟ در ابتدا باید بگوییم که بسیاری از دانشجویان خارج از کشور، امکان سفر به ایران و مشاوره حضوری را ندارند. موسسه ی ما در جهت راحتی شما عزیزان، امکان مشاوره ی رایگان و آنلاین را فراهم کرده است. شما می توانید سوالات خود را بدون پرداخت هزینه، از مشاوران ما بپرسید. به علاوه غالبا، پایان نامه های خارجی، به زبان انگلیسی نگارش می شوند. موسسه ی ما با در اختیار داشتن نویسندگان مجرب و مسلط به زبان انگلیسی، این کار را برای شما تسهیل می کنند. از طرفی اگر پایان نامه ی شما، به هر زبانی غیر از زبان انگلیسی باید نگارش شود، متخصصان ما، آماده ی همکاری با شما می باشند.

مجموعه ی پژوهش نوین، با در اختیار داشتن بیش از 20 نویسنده ی مجرب و انجام پایان نامه خارجی موفق، می تواند به دانشجویان ایرانی خارج از کشور کمک کند. شما می توانید پس از مشاوره ی رایگان، سفارش خود را از صفحه ی اصلی وب سایت پژوهش نوین، ثبت کنید. این سفارش پس از تایید پشتیبان سایت، انجام خواهد گرفت. وجه تمایز ما با سایر رقبا، آماده سازی پایان نامه در کمترین زمان ممکن و با کمترین قیمت است.

 

انجام پایان نامه خارجی

انجام پایان نامه خارجی

 

سوالات متداول پیرامون انجام پایان نامه خارجی:

برای پایان نامه تمامی رشته ها می توان ثبت سفارش کرد؟ بله، فرقی ندارد که رشته ی دانشگاهی شما چیست؛ شما می توانید با هر رشته ای که دارید برای انجام پایان نامه ی خود با مشاوران موسسه ی ما در ارتباط باشید.

 

هزینه انجام پایان نامه خارجی چقدر است؟ از آنجایی که انجام پایان نامه خارجی معمولا باید به زبان انگلیسی باشد، قیمت آن بیشتر از پایان نامه های داخلی است. برای اطلاع دقیق تر از هزینه ها، لطفا با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

انجام پایان نامه خارجی چه مدت طول می کشد؟ مدت زمان انجام پایان نامه خارجی به موارد زیادی نظیر موضوع پایان نامه، زبان پایان نامه و روش آن بستگی دارد. در واقع نمی توان زمان دقیقی برای آن در نظر گرفت. البته تمام تلاش تیم ما این است که در سریع ترین زمان ممکن، پایان نامه را به شما تحویل دهد. با این حال مشاوران ما می توانند شما را بهتر راهنمایی کنند.

ویس تشکر دانشجوی دانشگاه انگلستان

 

3.2/5 - (5 امتیاز)